LIISA arenduskoosolek Jõgeva Haiglas

30. oktoober 2015

28. oktoobril 2015 toimus järjekordne haigla infosüsteemi (HIS) LIISA arenduskoosolek. Sel korral võõrustas meid Jõgeva Haigla.

LIISA arenduskoosolekutel osalevad tavapäraselt kõik suuremad HIS-i LIISA kasutavad raviasutused, kes on Medisoftiga sõlminud arenduslepingu. Arenduslepingu raames toimub HIS LIISA planeeritud arendusteenuse osutamine, mille sisuks on eelkõige Eesti Vabariigi seadusandluse, E-tervise SA, Eesti Haigekassa jt nõuetest tulenevate arenduste realiseerimine ning samuti ka haiglate poolt esitatud arendusettepanekute alusel HIS LIISA funktsionaalsuse parendamine ja täiendamine.

Jõgeval toimunud arenduskoosolekul tehti kokkuvõtteid ning anti Medisofti töötajate poolt ülevaade 2015. aastal realiseeritud LIISA arendustest. E-tervise SA esindajatest osalesid Teenuste ja analüüsi juht Epp Immato ning analüütik-projektijuht Terje Lasn, kes andsid hea ülevaate E-tervise 2016. aastaks planeeritud projektidest. Päev oli väga informatiivne ning osalejatelt saadud tagasiside positiivne.

Medisofti LIISA meeskond tänab kõiki osalemast ja kaasa rääkimast!

Järgmiste kohtumisteni.

Ulvi Jõgioja
valdkonnajuht
Telefon: 659 5740
E-post: ulvi@medisoft.ee

1_28102015_LIISA arenduskoosolek_uus   2_28102015_LIISA arenduskoosolek_uus

Tagasi uudiste nimekirja