LIISA arenduskoosolek Kuressaare Haiglas

20. mai 2016

19.mail  toimus  järjekordne haigla infosüsteemi (HIS) LIISA arenduskoosolek, seekord võõrustas meid Kuressaare Haigla.
LIISA arenduskoosolekutel osalevad kõik suuremad HIS-i LIISA kasutavad raviasutused ning juba tavapäraselt ka E-tervise SA esindajad. E-tervises käimasolevatest projektidest ning 2017. aasta plaanidest rääkisid meile Epp Immato, Viljar Pallo ja Katre Karik ning Sotsiaalministeeriumi vaate tervise valdkonna projektidele andis Terje Lasn.

Medisofti poolelt andis ülevaate olulisematest LIISA arengutest arendusjuht Rein Kull ning kokkuvõtte 2016. aasta arenduslepingu raames realiseeritud arendusprojektidest tegi valdkonnajuht Ulvi Jõgioja. Põgusalt jätkus aega sellekski, et läbi rääkida haiglate poolt saadetud LIISA arendusettepanekud.

Kuressaare on oma asukohalt küll kaugel, eriti Lõuna-Eestist tulijate jaoks, kuid vaatamata sellele oli arenduskoosolekust osavõtjate hulk märkimisväärne ning osalejate meeleolu positiivne. Kuidas saakski teisiti olla, sest päevad on maikuus juba pikad ja loodus imeline. Tundus, et üks päevane väljasõit igapäevarutiinist mõjus osalejatele positiivse laenguna. Sellest annab ka tunnistust ühest haiglast saadetud tagasiside möödunud päevale: „Meie poolt suur tänu ja tunnustus väga hästi korraldatud ürituse eest! Oli väga tore päev.“

Medisofti LIISA meeskond tänab kõiki, kes võtsid selle päeva, et osaleda LIISA arenduskoosolekul Kuressaares ning mõtlesid ja rääkisid  kaasa meie kõigi jaoks olulistel ja vajalikel teemadel.

Järgmiste meeldivate kohtumisteni.

Ulvi Jõgioja
valdkonnajuht
Telefon: 659 5740
E-post: ulvi@medisoft.ee

20160519_01_1 20160519_02_2 20160519_03_3 20160519_04_4

Tagasi uudiste nimekirja