„LIISA kutsub“ – Medisofti infopäev

07. juuni 2012

„LIISA kutsub“ – Medisofti infopäev

6. juunil 2012 toimus Järveveere Puhkekeskuses, looduslikult kaunis kohas Võrtsjärve kaldal Medisofti infopäev „LIISA kutsub“.

Infopäeva eesmärgiks oli jagada nii Kuressaare kui Lõuna-Eesti Haiglas toimunud haigla infosüsteemi LIISA käivitamisel saadud kogemusi teistele maakonnahaiglatele Eestis.

Kuressaare Haiglas toimus LIISA käivitus jaanuaris 2012 ning Lõuna-Eesti Haiglas aprillis 2012.

Infopäeval osales huvilisi kokku kaheksast maakonnahaiglast. Esindatud olid Järvamaa, Valga, Viljandi, Läänemaa, Rapla, Tapa, Rakvere ja Põlva Haigla. Kohal olid esindajad ka E-tervise SA-st. Oma kogemusi LIISA-le üleminekust jagasid Kuressaare Haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu ning Lõuna-Eesti Haiglast haigla juht ja juhatuse liige Arvi Vask, ravijuht Agnes Aarp ning haigla infosüsteemi tugiisikud IT arendusjuht Indrek Kuusk ja meditsiiniökonomist Aime Kuljus.

Medisofti töötajate poolt anti ülevaade  haigla infosüsteemi LIISA võimalustest, LIISA käivitusprojekti tegevustest ja hinnangulisest ajakavast ning räägiti ka LIISA viimastest ja käsilolevatest arengutest. Kuna üle tunni jagu aega oli planeeritud n.ö avatud mikrofoni jaoks, said kõik soovijad tekkinud küsimustele ka vastused.

Seminaril toimunud kogemuste jagamisele järgnes loominguline ühistegevus Võrtsjärve kaldal, mille tulemusena said kõik infopäeval osalejad koduteele asudes kaasa enda maalitud pildi kaunist järvemaastikust. Lisaks infopäeva seminaril saadud kasulikule teabele, loodi uusi kontakte ning veedeti koos üks tore ja kasulik päev.

Ulvi Jõgioja
Valdkonnajuht
AS Medisoft
659 5740
ulvi@medisoft.ee

Tagasi uudiste nimekirja