Meist

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID

Ja paljud teised

MEIST

AS Medisoft on 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte. Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara arendamine ja kasutajatele tugiteenuse kindlustamine. Pakume kvaliteetseid tarkvaralahendusi nii era- kui avaliku sektori ettevõtetele.

Oma tegutsemisaja jooksul oleme arendanud infosüsteeme Sotsiaalkindlustusametile, Eesti Tervisekassale, Ravimiametile, Maanteeametile,
muuseumidele ja paljudele teistele asutustele. Meie loodud infosüsteemid on integreeritud riigi infosüsteemidega läbi X–tee, luues kodanikele ja asutustele mitmeid e–teenuseid.

Pakume meie poolt arendatud valmistarkvarasid haiglatele, perearstidele ja teistele raviasutustele. Meie loodud Infosüsteemides on täidetud kõik riigi poolt kehtestatud nõuded liidestumiseks Tervise infosüsteemiga, sh digitaalne terviselugu, digiretsept, digipilt ja digiregistratuur.

Medisofti tarkvarade Perearst, Medireg ja Medipost tarkvarade baasil on lahendatud koroonaviiruse SARS-CoV-2 testimine.

Lisaks tegeleme infosüsteemide majutusteenuse pakkumisega, IT infrastruktuuri halduse, riistvara müügi ja hoolduse pakkumisega.

Peame oma põhiväärtusteks kvaliteeti ja stabiilsust – arendame infosüsteeme, mis töötavad pikaajaliselt. Meie eesmärgiks on võita klientide usaldus ja garanteerida nende rahulolu meie tegevuste, toodete ja teenustega.

Meie poolt loodud tarkvarad on kasutusel ning aitavad oma teenuseid edukalt pakkuda enam kui 400 eesti asutusel.

Kõiki Medisofti teenuseid osutatakse ISO 9001:2015 kvaliteedistandardile vastavalt.

Medisoftis töötab enam kui 50 kõrgelt hinnatud spetsialisti. Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus.

AS Medisoft on saavutanud viie majandusaasta jooksul järjepidevalt kõrge A-grupikrediidireitingu. See on tõestus panusest Eesti majanduse arengusse ning ausasse ärikultuuri. Hea hinne näitab kvaliteeti, vaid 3,9% Eesti ettevõtetest omab stabiilselt kõrget reitingut.

AS Medisoft

Reg.nr 10047646

+372 659 5760

medisoft@medisoft.ee

Räägu 35a, 13425 Tallinn

Riia 142, 50411 Tartu