Tooted ja teenused

HAIGLA INFOSÜSTEEM LIISA

Infosüsteem LIISA on AS Medisofti poolt väljatöötatud teenuste põhine terviklahendus tervishoiuasutustele, mis tänu oma modulaarsele struktuurile on rakendatav nii suurtes haiglates kui erineva raviprofiiliga väikestes kliinikutes või erapraksistes. Infosüsteemi LIISA kasutajate hulgas on palju nii õendus- ja hooldusteenust kui taastus- ja rehabilitatsiooniteenust osutavaid raviasutusi, nii töötervishoiuasutusi kui väga palju teisi erineva raviprofiiliga keskmisi ja väiksemaid ambulatoorseid ja statsionaarseid tervishoiuteenuseid osutavaid asutusi.

Infosüsteemis LIISA on täidetud kõik Sotsiaalministeeriumi ja Eesti Tervisekassa poolt kehtestatud nõuded. Toimub info vahetamine Tervise infosüsteemiga, s.h raviteenuse osutamise digitaalne dokumenteerimine, dokumentide päringud, üleriiklik digiregistratuur jpm ning Eesti Tervisekassaga, s.h raviteenuste eest arveldus, kindlustuse päring, digiretsept jpm. Realiseeritud on ühendus Eesti Tervishoiu Pildipangaga ning Dermtest pildivaaturiga.

Infosüsteemi LIISA andmetele juurdepääs on lubatud ainult autoriseeritud kasutajatel. Domeeni sisenemine toimub ID-kaardiga. Kasutajatele lubatud tegevused on määratud rollide ja õiguste süsteemiga. Kõik kasutajate tegevused logitakse.

Infosüsteemi LIISA kasutab täna ligi 90 tervishoiuteenust osutavat asutust üle Eesti.

LIISA haigla apteegi programmi kasutavad täna kõik suuremate ja väiksemate haiglate apteegid Eestis.

KONTAKTISIKUD:

Ly Uibopuu, haigla infosüsteemi valdkonnajuht
+372 659 5768
ly@medisoft.ee

Ulvi Jõgioja, haigla infosüsteemi müügijuht

+372 659 5740
ulvi@medisoft.ee